Sklep z destylatorami

Dla firmy przeprowadziliśmy kompleksową rozbudowę contentu oraz zoptymalizowaliśmy stronę w celu polepszenia pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych. Klient działał na zasadzie e-commerce w segmencie destylacji. Dzięki naszej wytężonej pracy udało nam się poprawić widoczność strony, dzięki czemu strona klienta znalazła się na samym szczycie wyszukiwań, co znacznie wpłynęło na jej zyski sprzedażowe. Co ważne, poprzez kompleksowość podejmowanych działań, strona sklepu wyświetlana jest zawsze wysoko przy wpisaniu odpowiednich fraz powiązanych z destylacją. Udało się osiągnąć wynik ponad 14 tysięcy wejść z ruchu organicznego. Ponad 226 fraz znalazło się w TOP 3. Wszystko to udało się zrealizować przy stosunkowo niewielkim budżecie. Przy wydatkach rzędu 1000zł miesięcznie klient odnotował znaczny wzrost ruchu na stronie.

img-1

Unikalny content ma znaczenie !

Działania na stronie, czyli rozbudowa contentu, wykreowały pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy, a także wpłynęła znacznie na jej ruch organiczny. Strona stała się nie tylko miejscem sprzedaży, ale również atrakcyjnym portalem dla wszystkich zainteresowanych destylacją. Tego typu zabiegi zawsze wpływają dobrze na odbiór firmy wśród klientów i zachęcają do ponownych odwiedzin, co ma również swoje późniejsze skutki w postaci zwiększonej sprzedaży. Ponadto rozbudowa stron wpłynęła korzystnie na ilość wyświetleń, ponieważ dodana treść została odpowiednio zoptymalizowana pod dobrane wcześniej słowa kluczowe. To przede wszystkim słowa kluczowe warunkują to, jak wysoko wyświetla się strona w wyszukiwarkach.

Działania offsite, czyli linkbuilding

Drugą częścią pracy był tzw. linkbuidling (linkowanie), czyli działanie na zewnątrz strony w celu zwiększeniu liczby wejść. Dobraliśmy linki tak, aby przyniosły efekty w postaci ilości wejść. Ilość odsłon bezpośrednio przekłada się na osiągi sprzedażowe firmy, więc jest to czynność kluczowa dla każdego prężnie rozwijającego się biznesu.

Dzięki tym dwóm połączonym działaniom strona odnotowuje do ponad 14 tysięcy wejść z ruchu organicznego, a także jest atrakcyjna dla klientów.

Indywidualne podejście do każdego klienta

W naszej pracy cechuje nas przede wszystkim indywidualne podejście do klienta i nie inaczej było w tym przypadku. Przed rozpoczęciem współpracy przeprowadziliśmy audyt oraz szczegółowo zanalizowaliśmy specyfikę branży, badając ją pod kątem najnowszych trendów i przyjętych w niej norm. Dzięki temu możecie być pewni, że wszelkie czynności przez nas podejmowane są skrojone do Państwa potrzeb oraz odpowiadają standardowi danego segmentu. Ponadto cechuje nas transparentność.

Zasady współpracy nie są niepotrzebnie skomplikowane. Nie podpisujemy przesadnie długotrwałych umów, a od podpisanych zobowiązań mogą Państwo odstąpić w przeciągu miesiąca od podpisania bez nałożenia kary. Chcemy, aby podpisywane umowy działały na korzyść obu stron, więc stawiamy na uczciwość, przejrzystość i prostolinijność umów. Naturalnie wszystkie zlecenia realizujemy w podanym terminie. Wszystkie działania SEO dla strony klienta został wykonany na czas, dzięki czemu udało się w stosunkowo krótkim czasie osiągnąć zamierzone cele, a serwis błyskawicznie odnotował wzrost liczby odsłon.

Zamów bezpłatną wycenę

Wystarczy, że prześlesz nam adres swojej strony WWW, a w ciągu 8h skontaktujemy się z Tobą, by omówić rekomendowane działania i wycenę usługi SEO / SEM dla Ciebie.