strony internetowe i pozycjonowaniekatowice

Strony internetowe Katowice

Strona internetowa jest obecnie podstawą, która pozwala zaistnieć danej firmie w całej przestrzeni wirtualnej. Własna witryna znacznie zwiększa konkurencyjność oraz skraca dystans pomiędzy klientem a producentem lub usługodawcą. Z tej przyczyny stanowi pewnego rodzaju istotną wizytówkę, która powinna przede wszystkim wyróżniać się nowoczesnością i intuicyjnością. W odpowiedzi na coraz większe oczekiwania rynkowe oferujemy kompleksowe usługi tworzenia stron internetowych od podstaw. Wierzymy, że odpowiednio zaprojektowana strona nie tylko poprawi wizerunek przedsiębiorstwa, ale również pomoże większemu gronu użytkowników dotrzeć bezpośrednio do danego producenta.

Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystujemy do budowania stron od podstaw, dzięki czemu firmy korzystające z naszych usług odnoszą duży sukces w swojej branży. Reagujemy na bieżące trendy i skutecznie dostosowujemy ofertę do oczekiwań odbiorców, co pozwala na uzyskanie zadowalających rezultatów.

img-2

Mieszkasz w Katowicach? – Niezbędna będzie strona www!

Rozwój technologii sprawia, że coraz chętniej sięgamy po urządzenia mobilne. Wdrażanie nowych rozwiązań ułatwia życie, dzięki czemu można zaoszczędzić dużo czasu. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku zakupów. Kiedyś normalne było odwiedzanie kilku stacjonarnych sklepów przed dokonaniem zakupu. Obecnie handel przenosi się w sferę online. Dzięki możliwości czytania recenzji i opinii poprzednich klientów, można szybko podjąć decyzję odnośnie danego produktu. Tym samym zakupy są szybsze i sprawniejsze. Dlatego tak ważne jest posiadanie własnego sklepu online. Strony internetowe współcześnie to zdecydowanie wymóg dla każdej branży.

Własna witryna online stanowi formę nowoczesnej i innowacyjnej wizytówki. Natomiast usługi pozycjonowania SEO zwiększają widoczność witryny, a tym samym znacznie podwyższają prawdopodobieństwo uzyskania klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio, ze szczególnym uwzględnieniem zrealizowanych przez nas zleceń. Zawarliśmy tam zarówno przykład jak powinna wyglądać wzorcowa strona www, aby klienci postrzegali ją jako atrakcyjną. Znajdą tam Państwo również zrealizowane przez nas projekty komercyjne, które są dowodem naszej pracy. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie pytania, rekomendacje oraz zalecenia.

Wyznaczniki dobrej strony internetowej

Strona internetowa, aby była widoczna w przestrzeni internetowej, musi wyróżniać się kilkoma istotnymi cechami. Przede wszystkim obecnie obowiązkowe jest stworzenie projektu, w którym zawarty będzie plan zagospodarowania strony, ze szczególnym uwzględnieniem tekstów oraz celów (sprzedażowych i wizerunkowych). Według ekspertów strona musi być przejrzysta, natomiast tekst powinien być sformatowany w odpowiedni sposób, aby był czytelny. Istotny jest wygląd menu, który kieruje użytkownika do innych funkcji. Coraz częściej klienci decydują się również na zakładkę i FAQ, gdzie znajduje się wykaz najczęstszych pytań oraz wyczerpujących odpowiedzi na nie. Lista z pytaniami nie jest obowiązkowa, ale pozwala uniknąć natłoku pojawiających się pytań o podobnym znaczeniu.

Nasza agencja interaktywna doskonale zna potrzeby rynku, toteż stawiamy na innowacyjne i nieoczywiste rozwiązania, które niejednokrotnie okazały się skuteczne. Uważamy się za nowoczesną firmę specjalizującą się w tworzeniu stron, które są responsywne. Oznacza to, że dopasowujemy wymiary i treści zawarte na stronie do urządzeń mobilnych. Tym samym bez znaczenia jest czy dana strona będzie otwierana na laptopie, tablecie czy telefonie – będzie prezentować się atrakcyjnie na każdym sprzęcie elektronicznym. Zdajemy sobie sprawę, że wiele osób korzysta wyłącznie ze smartphona poszukując oferty, więc responsywna strona jest odpowiednio dostosowana do urządzeń mobilnych, aby zapewnić komfort każdemu klientowi.

Pracując, zwracamy szczególną uwagę na kwestie związane z bezpieczeństwem. Każdy projekt, który wdrażamy, jest zgodny z obowiązującymi wytycznymi oraz posiada certyfikat SSL. Ochrona właścicieli oraz użytkowników przed niebezpieczeństwem czyhającym w sieci to dla nas podstawa, dlatego każda strona www zostaje przez nas zabezpieczona. Warto również zaznaczyć, że według badań coraz więcej użytkowników Internetu rezygnuje z przeglądania niezabezpieczonych witryn.

Podczas projektowania strony zapełniamy ją tekstami SEO nasyconymi słowami kluczowymi, pozwalającymi na uzyskanie większej ilości klientów. Aby polepszyć widoczność, oferujemy również prowadzenie bloga, który umożliwi klientom z Katowic natrafienie na Państwa ofertę.

img-3

Zamów bezpłatną wycenę

Wystarczy, że prześlesz nam adres swojej strony WWW, a w ciągu 8h skontaktujemy się z Tobą, by omówić rekomendowane działania i wycenę zaprojektowania strony internetowej dla Ciebie.

  img-4

  Kto w Katowicach dobrze tworzy strony internetowe? – CMS WordPress

  Tworzenie profesjonalnych stron internetowych w Katowicach wymaga doświadczenia i odpowiedniego zaangażowania w projekt. Z tej przyczyny strony statyczne wymagające zaawansowanych umiejętności informatycznych przechodzą do lamusa. Popularność zyskują natomiast strony www oparte o system CMS (ang. Content Management System), które są proste w obsłudze dla każdego. Dzięki temu nawet osoba nie znająca się na informatyce, może swobodnie zarządzać daną treścią.

  Naszą specjalnością jest tworzenie interaktywnych stron internetowych. Jesteśmy przekonani, że prostota panelu administracyjnego jest kluczem do sukcesu i umożliwi efektywne zarządzanie witryną. Wystarczy wykonać kilka czynności, aby uzyskać zamierzony efekt na stronie, np. modyfikując ceny, bądź opisy produktów. CMS posiada również zestaw wtyczek, które czynią opisy atrakcyjniejszymi. Należy zaliczyć do nich system rezerwacji oraz znany wszystkim przycisk „lubię to” z Facebooka.

  Projektowanie sklepów internetowych Katowice

  Nie wszystkie przedsiębiorstwa działają lokalnie. Jeżeli więc planujesz rozszerzenie działalności na inne miasta, proponujemy pełen zasób narzędzi informatycznych, które pozwolą na dodanie opcji zakupu bezpośrednio na stronie. Nasza agencja interaktywna projektuje również sklepy internetowe wyróżniające się estetyką oraz prostotą. Dbamy o profesjonalny wygląd dopasowany do wielu branży. Zależy nam, aby korzystanie z naszych usług miało bezpośrednie przełożenie na zyski ze sprzedaży. Strona utrzymana w jednej tonacji przyciąga wzrok i zachęca do zakupów, w przeciwieństwie do staromodnych sklepów internetowych.

  Zaufaj nam w kwestii własnego sklepu internetowego, a zobaczysz jak możesz odmienić profil swojej działalności. Jeżeli przestrzeń internetowa to dla Ciebie nowość, z profesjonalnym sklepem będzie Ci dużo łatwiej zacząć realizować zamierzone cele sprzedażowe. Gdy dodamy kilka opcji płatności bezgotówkowej, np. BLIK, więcej klientów zdecyduje się na zakup. Zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszą agencją.

  img-5

  Zamów bezpłatną wycenę

  Wystarczy, że prześlesz nam adres swojej strony WWW, a w ciągu 8h skontaktujemy się z Tobą, by omówić rekomendowane działania i wycenę usług marketingowych dla Ciebie.

   Projekt graficzny sklepu lub strony www Katowice

   Profesjonalizm to dla nas najważniejsza kwestia, dlatego świadczymy kompeksowe usługi związane z działalnością przedsiębiorstwa w przestrzeni internetowej. Tworzymy logotypy firm, które pozwalają uzyskać im popularność na rynku. Rozpoznawalność to bardzo ważna cecha, niezależnie od branży. Jeśli dopiero planujesz rozpocząć swoją działalność w Katowicach, powierz nam projekt swojego logo. Współpracujący z nami graficy zadbają nie tylko o wygląd szaty graficznej, ale również o niezbędne informacje, które powinny zostać umieszczone w obrębie symbolu. Jesteśmy otwarci na wszystkie zalecenia, uwagi oraz sugestie.

   Logo to tylko początek. Po zaakceptowaniu grafiki zajmiemy się tworzeniem pełnej szafy graficznej oraz sklepu. Zwracamy szczególną uwagę na kolorystykę, aby strona www stanowiła spójną całość. Identyfikacja wizualna pozwoli rozpocząć dalsze działania marketingowe, do tworzenia dodatkowych materiałów oraz kreowania wizerunku marki w sieci.

   img-6
   img-7

   Pozycjonowanie strony Katowice i audyt SEO

   Projekt strony internetowej w Katowicach musi być zgodny z zasadami SEO. Dodatkowo ważna jest estetyka i zagospodarowanie witryny. Istotna jest również intuicyjność, która umożliwia łatwe i bezpieczne poruszanie się po zakładkach. Mając na uwadze te czynniki, oferujemy profesjonalne usługi SEO, które zwiększą optymalizację strony, powodując, że będzie pojawiać się na początku listy w każdej wyszukiwarce. To niezwykle istotne w procesie pozyskiwania nowych klientów. Specjaliści pracujący w naszej agencji używają narzędzi Google Analytics, zbierając informacje o stronie, stosując słowa kluczowe i tworząc kompleksowy projekt nowoczesnej strony www, która wyróżnia się na tle konkurencji.

   Projektowanie strony www w Katowicach to nie wszystko. Rozszerzamy swoje usługi o przeprowadzanie audytu SEO. Audyt to proces mający na celu zweryfikowanie problemów działających stron, które nie są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki i przez to nieefektywne. Jeżeli ważne jest dla Ciebie zwiększanie grona potencjalnych odbiorców, zdecyduj się na indywidualny plan działania, który zostanie przedstawiony przez naszych ekspertów. Krok po kroku rozwiniemy Twoją stronę, aż stanie się wystarczająco rozpoznawalna. Wykonujemy kompleksowe usługi, dlatego audyt może trwać od kilku dni, nawet do miesiąca.

   Dlaczego pozycjonowanie lokalne w Katowicach jest ważne?

   Przygotowując stronę musisz pamiętać o seo. Pozycjonowanie strony jest czymś niezmiernie ważnym, ponieważ dzięki temu jest ona widoczna. Jeżeli jednak zależy nam na sukcesie, należy pomyśleć o tym już na etapie projektowania naszej witryny www. Jeżeli chodzi o pozycjonowanie Katowice zapewniają nam dostępność najlepszych specjalistów. Jeżeli zaprosimy ich do współpracy już na samym początku, możemy liczyć na sukces. Problem pojawia się jednak w przypadku stron, które już istnieją. Jeśli pomimo podjętych działań ruch na naszej stronie jest nadal stosunkowo niewielki, oznacza to, że problem może być bardziej skomplikowany. W tym przypadku doskonale sprawdzi się audyt seo, czyli kompleksowa analiza widoczności serwisu, interakcji z robotami wyszukiwarek, struktury serwisu oraz linków zewnętrznych. Jeśli problem występuje w którejkolwiek z tych części, zwykle trudno go zobaczyć gołym okiem. Jednak z pomocą danych audytu seo można znaleźć problemy i skutecznie je rozwiązać – audyt seo może nie tylko znaleźć problemy, ale także znaleźć rozwiązania problemów.

   img-8

   Zamów bezpłatną wycenę

   Wystarczy, że prześlesz nam adres swojej strony WWW, a w ciągu 8h skontaktujemy się z Tobą, by omówić rekomendowane działania i wycenę usługi dla Ciebie.