Lokalny radca prawny

Kampania SEM dla lokalnego radcy prawnego, który się do nas zgłosił, postanowił nam zaufać, a my go nie zawiedliśmy. Minęły tylko 3 miesiące odkąd zaczęliśmy współpracować, a ruch organiczny na jego stronie internetowej zwiększył się o ponad 1000%. Dzięki naszej skromnej pomocy, posiada najwyższą widoczność spośród wszystkich radców prawnych w swoim mieście. W jego kancelarii liczba klientów zwiększyła się kilkukrotnie, dzięki czemu Radca prawny zdecydował się kontynuować z nami współpracę na dotychczasowych warunkach.

Kompleksowa obsługa marketingowa kancelarii

Oprócz zwiększenia ruchu organicznego 1000% w 3 miesiące, wszystkie kluczowe frazy klienta znalazły się czołowej piątce wyszukiwarki. Zaczynaliśmy praktycznie do zera do aż do pokrycia wszystkich fraz kluczowych związanych z prawnikiem i radcą prawnym w mieście klienta. Dzięki dobrej jakości treści zoptymalizowanej pod SEO, linkowaniu wewnętrznemu, działaniach zarówno onsite, jak i offsite, a także przygotowaniu strony również od strony technicznej i SEM, byliśmy w stanie dostarczyć klientowi spektakularne wyniki.

Kampania SEM dla radców prawnych

Oprócz SEO marketingu, zrobiliśmy również dla klienta kampanię Google Ads dostarczającą ok. 15 leadów w miesiącu. Jeśli chodzi o PPC – wiele zależy nie tyle od jakości kampanii, co budżetu na reklamy. Odpowiednia analiza danych, statystyk i innych parametrów pozwala jednak znaleźć klientów nawet przy niewielkim budżecie.

Podstawą naszych działań we współpracy z lokalnym radcą prawnym było jednak SEO i PPC. Praktycznie każdy szukając jakiejś usługi lub produktu zwraca się o pomoc do Wujka Google. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o marketing SEO i widoczność w wyszukiwarce. Nie potrzebujemy wtedy płatnych reklam, by pozyskiwać klientów, gdyż zdobywamy ich w organiczny sposób. Reklama płatna Google Ads czy Facebook Ads to z kolei doskonałe wsparcie dla działań SEO, które pomoże odpowiednio skalować biznes i zwiększać zyski.

Reklama w Internecie dla branży prawnej

Lokalny radca prawny, z którym rozpoczęliśmy współpracę niespełna kilka miesięcy temu cieszy się dziś największą widocznością spośród wszystkich kancelarii w swoim mieście. Dzięki temu jego  biznes ma się lepiej niż kiedykolwiek, a pozyskiwanie klientów stało się niezwykle proste.  Zwiększyliśmy ruch organiczny na stronie radcy prawnego o ponad 100% w 90 dni, co – przynajmniej dla nas – zaskoczeniem nie było. Pomagamy klientom z wielu różnych branż nie tylko za pomocą pozycjonowania, ale również w PPC. Nasz klient zdecydował się na kampanie Google Ads, które miesięcznie przynoszą ok 15 cennych leadów.

Działania związane z optymalizacją strony pod SEO zawsze rozpoczynamy od audytu. Pokaże on w sposób transparentny i rzeczowy, jakie kroki należy podjąć, by zwiększyć widoczność w sieci. Każdy przypadek traktujemy indywidualnie i z empatią, ponieważ każda marka to osobna historia, inne cele i dążenia. Digital marketing to nasza pasja i chętnie pomożemy Ci wejść na szczyt Google. Oprócz SEO i SEM warto zastanowić się również nad PPC, czyli kampaniami Google Ads i Facebook Ads. Skalowanie biznesu jest niezbędne, jeśli myślisz o swoim biznesie na poważnie.

Zamów bezpłatną wycenę

Wystarczy, że prześlesz nam adres swojej strony WWW, a w ciągu 8 h skontaktujemy się z Tobą, by omówić rekomendowane działania i wycenę usługi SEO / SEM dla Ciebie.