Skip to main content

Linkhouse – pozyskuj linki skutecznie

Co powinien wiedzieć każdy specjalista z zakresu SEO? Efektywna strategia SEO powinna obejmować regularne i skuteczne pozyskiwanie linków dla poprawy widoczności naszej strony w Google. To bardzo ważne, jednak niestety czasem zaniedbywane. Nie podlega to wątpliwości, jednak może generować wyzwania. Jakie?

Przede wszystkim: skąd pozyskiwać dobrej jakości linki? Tutaj możliwości jest wiele, jednak nie wszystkie są skuteczne. Z pomocą przychodzą platformy łączące wydawców i reklamodawców. Takie połączenie jest najlepsze dla efektywnego link buildingu jak Linkhouse.

Linkhouse - pozyskuj linki skutecznieLinki są ważne

W SEO budowanie linków odgrywa ważną rolę w zwiększaniu ruchu organicznego za pośrednictwem wyszukiwarek, szczególnie w konkurencyjnych branżach. W połączeniu z silnymi technicznymi podstawami SEO, świetnym SEO na stronie, doskonałą treścią i dobrym doświadczeniem użytkownika, budowanie linków może być bardzo skuteczne w zwiększaniu ruchu organicznego.

Na szczęście dzięki linkhouse można skorzystać z przygotowanych dla nas linków, które doskonale pomogą nam w budowaniu widoczności naszej strony. Linkhouse to doskonałe narzędzie dla wszystkich, którym zależy na skutecznym marketingu internetowym.

Linkhouse – zrozum jak ważne są linki

Dzisiaj potrzeba jakości, trafności i autentyczności nigdy nie była ważniejsza. Chociaż techniki budowania linków spamerskich niskiej jakości mogą działać, nie powinny odgrywać roli w strategii organizacji, która buduje długoterminowy sukces organicznego wyszukiwania.

Linkhouse - pozyskuj linki skutecznie

Budowanie linków nie takie proste

Prawdopodobnie budowanie linków w dzisiejszych czasach jest bardziej zbliżone do świetnego marketingu, a organizacje, które to rozumieją, zwykle wygrywają długoterminowo. Ale to nie znaczy, że nie ma technicznego aspektu budowania linków lub że wszystkie techniki muszą obracać się wokół twojego produktu.

Linkhouse – sprawdzone hiperłącza

Tworzenie linków to proces pozyskiwania hiperłączy z innych stron internetowych do własnych. Hiperłącze (zwykle nazywane po prostu łączem) to sposób, w jaki użytkownicy mogą nawigować między stronami w Internecie. Wyszukiwarki używają linków do przeszukiwania sieci. Będą indeksować linki między poszczególnymi stronami w Twojej witrynie i będą indeksować linki między całymi witrynami.

Jak powstają linki?

Nie wszystkie linki są celowo tworzone przez SEO lub marketerów. Wiele z nich powstanie z różnych powodów, np. Dziennikarz relacjonujący artykuł z wiadomościami i podający link do źródła lub bloger, który tak bardzo kocha swój nowy ekspres do kawy, że umieszcza link do sprzedawcy, który mu go sprzedał.

Linki to podstawa

Zawsze jest to coś, do czego powinieneś dążyć i do czego dążyć w dłuższej perspektywie. Robisz to, pracując nad tym, aby Twoja witryna była godna linków, niezależnie od tego, czy jest to świetny produkt lub aspekt Twojej usługi, czy też poprzez tworzenie świetnych treści, do których odwołują się inne witryny.

Linkhouse – budowanie linków

Oprócz tego długoterminowego podejścia możesz również wykorzystać szereg technik budowania linków, które pozwolą Ci zbudować swój autorytet i zwiększyć swoje szanse na dobrą pozycję w rankingu i przyciągnięcie ruchu z bezpłatnych wyników wyszukiwania. Pamiętaj jednak o tym, że nauka budowania linków to często kilkanaście godzin dodatkowej pracy i kolejne kilkanaście, jeżeli nam się nie powiedzie. Linkhouse poprawi widoczność Twojej strony w znacznie krótszym czasie. Dlaczego? Ponieważ specjaliści z linkhouse biorą pod uwagę parametry seo oraz wiele innych, również bardzo ważnych aspektów.

Linkhouse - pozyskuj linki skutecznie

Co znajdziemy w linkhouse?

Na stronie linkhouse znajduje się znacznie więcej, niż same linki. To swojego rodzaju centrum content marketingowe. Pod uwagę brane są nie tylko linki, ale również obsługa klienta. Klient może skorzystać z możliwości, jakie daje biblioteka tekstów, czy podać słowa kluczowe interesującego nas tekstu. Słowa kluczowe są praktycznie tak ważne, jak sama budowa linku.

Sprawdź jak to działa

Aby przekonać się jak doskonale działa linkhouse, wystarczy zrealizować pierwsze zamówienie. Jakie linki są bardzo ważne? Możliwości jest wiele, jednak wiele osób skupia się na linkach reklamowych. To nie do końca trafione działanie, chociaż oczywiście równie ważne. W linkhouse znajdziemy jednak znacznie więcej rodzajów linków.

Linki tematyczne

Skuteczne budowanie linków SEO opiera się również na pozyskiwaniu tzw. Linków tematycznych. Google przywiązuje dużą wagę do spójności tematycznej treści zarówno w odniesieniu do domeny odsyłającej, jak i odsyłanej. Dlatego podczas tworzenia linków zwrotnych wybieraj witryny tematycznie powiązane z witryną biznesową. Na przykład prowadzenie firmy budowlanej? Nie twórz zbyt wielu linków w witrynach branży gastronomicznej. Wpisy typu: „Nie wiem nic o tego typu garnku, ale muszę powiedzieć, że świetna łopata, którą ostatnio kupiłem w tym sklepie:…” itp. Zostanie negatywnie oceniony przez roboty Google i może też mieć negatywną wpływ na PR firmy. Na szczęście decydując się na pozyskanie linków w linkhouse zyskujemy tylko i wyłącznie linki najwyższej jakości, w tym również profesjonalne linki tematyczne.

Linki budzą zaufanie?

Każda witryna ma określoną ocenę Trust Rank, która odzwierciedla, jak godne zaufania wyszukiwarki wyszukują daną stronę. Tworząc linki do follow w domenach o wysokim Rankingu Zaufania, uzyskujemy część tego zaufania do naszej własnej strony internetowej, skutecznie zmniejszając ryzyko pojawienia się podejrzanych Google. Nawet pojedynczy link utworzony na bardzo zaufanej, silnej stronie internetowej ma znacznie większą wartość niż dziesiątki linków ze stron o bardzo niskiej jakości – te ostatnie mogą nawet zaszkodzić Twojej stronie.

Linki reklamowe

Linkhouse oferuje również linki reklamowe. Jak co działa w tym przypadku? Warto wiedzieć, że linkhouse to narzędzie, które daje wiele korzyści, w tym również możliwość zarobków. Każdy, kto jest świadomy, jak ważne jest linkowanie, wie, że dobrze zbudowany link jest w stanie zdziałać cuda. Platforma, który łączy reklamodawców i osoby zainteresowane umieszczaniem reklam, to genialne rozwiązanie, ponieważ strony mogą zamienić się rolami.

Możemy płacić za linki reklamujące lub takie linki zamieszczać i zarabiać. Baza ofert linkhouse jest naprawdę ogromna, w związku z czym każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Co ciekawe, w tym przypadku reklama to nie tylko linki. Te mogą bowiem kierować do różnych odnośników. Po kliknięciu w link mogą się na przykład wyświetlać artykuły sponsorowane, baza ofert, czy nawet dane adresowe Twojej firmy. Co ciekawe linkhouse oferuje również panel copywriterów, dzięki czemu można zdecydować się na pełen pakiet reklam, w tym na artykuły sponsorowane. Dla osób zainteresowanych w linkhouse działa biuro obsługi klienta, w którym można znaleźć więcej informacji.

Sprawdź co u konkurencji

Bardzo istotną kwestią w tym przypadku jest przysłowiowe „trzymanie ręki na pulsie”. Dzięki linkhouse możliwe jest znalezienie linków twojej konkurencji. Ich profil linkowy może zostać sprawdzony, w związku z czym można znaleźć najlepsze rozwiązania, które pozwolą dorównać poziomem konkurencji lub nawet podejmować działania, które w jakiś sposób wypromują nasza markę, konkurencję pozostawiając daleko w tyle.

Pozyskiwanie linków – to proste

Cenne i silne linki nie są wcale łatwe do zdobycia. Dlatego skuteczna strategia budowania linków wymaga sporej kreatywności i odrobiny sprytu. W związku z tym zdecydowanie lepiej skorzystać z pomocy profesjonalistów, dlatego linkhouse jest tak dobrym rozwiązaniem.

Jednak prawdziwie fatalnym błędem w strategii budowania linków jest jego całkowity brak. Możemy mieć cenne treści i inne świetne zasoby, jednak tak długo, jak długo bez wsparcia odpowiedniej strategii linkowania, ten potencjał zostanie zmarnowany. Jednak tworzenie linków zwrotnych wygrywa tylko połowę bitwy. Link po utworzeniu musi zostać zauważony przez Google. Dlatego powinniśmy cały czas indeksować wszystkie nowo utworzone linki, zwiększając tym samym prawdopodobieństwo, że wyszukiwarka je zauważy. Linkohuse to gwarancja, że linki będą najlepszej jakości.

Wartościowe treści – to ważne

Za każdym razem, gdy publikowane są wartościowe treści, znajdź sposób na dotarcie do jak największej liczby odpowiednich użytkowników. Linkhouse oferuje właśnie linki związane tylko i wyłącznie z dobrej jakości treściami, dzięki czemu strona zostaje uznana za wiarygodną.

Na platformie linkhouse linki prowadzą tylko i wyłącznie do sprawdzonych stron, które mają dobrą pozycję w sieci. Korzystaj z mediów społecznościowych, kontaktuj się z blogerami i webmasterami, w razie potrzeby poproś o wycenę – wszystko to prawdopodobnie przyniesie Ci naturalne linki zwrotne.

Dlaczego linki zwrotne są ważne?

Działały pierwsze wyszukiwarki, indeksując zawartość witryny. Wtedy, aby uzyskać wyższą pozycję w rankingu, zwykle wystarczał właściwy dobór odpowiednich słów kluczowych do podstrony. Sytuacja uległa jednak zmianie wraz z pojawieniem się Google, który wprowadzając algorytm ranking stron całkowicie zmienił zasady.

Od teraz nie tylko liczba linków zwrotnych była brana pod uwagę, ale także ich oceniana jakość. Na szczęście linkhouse pozwala nam łatwo uzyskać linki najlepszej jakości, dzięki którym widoczność naszej strony znacznie wzrośnie. Co bardzo ważne, linkhouse bierze pod uwagę aktualne parametry seo, dzięki czemu zyskujemy pewność, że pozyskane w ten sposób linki będą zawsze na czasie.

Jak działają rankigi stron?

Początkowo ranking stron działał w oparciu o ogólne założenie, że im bardziej popularna jest strona w internecie, tym więcej wzmianek, tym prawdopodobnie jest bardziej wartościowa – dlatego powinna być wyżej w rankingu. Zostało to szybko wykorzystane przez spamerów, tworząc zbiorczo linki zwrotne na wielu różnych stronach internetowych. Ta sztuczka działała tylko do czasu aktualizacji algorytmu, przez co jakość linków zwrotnych była o wiele ważniejsza niż liczba linków.

Jeśli liczba linków zwrotnych jest wystarczająca, nasza witryna prawdopodobnie zajmuje pierwsze miejsce w wynikach wyszukiwania. Z drugiej strony tworzenie linków o niskiej jakości może skutkować karami dla Google, które zbierają żniwo, zwykle powodując znaczny spadek wyników. Linkhouse to rozwiązanie problemów tego typu.

Katalogowanie stron po linkach

Budowanie linków jest podstawowym procesem SEO. Kierowanie się na Google TOP10 wymaga przemyślanej strategii pozyskiwania linków. Przede wszystkim linki powinny być naturalne, niepowtarzalne i przydatne dla użytkowników; powinny pochodzić z wysoce zaufanych domen, co z kolei sprawi, że nasza witryna również będzie wyglądać jako godna zaufania. Kreatywność w budowaniu linków się opłaca.

Tylko wysoka jakość linków

Z drugiej strony tworzenie linków o niskiej jakości może skutkować karą Google – spadają nasze rankingi, a nawet całkowite usunięcie z wyników wyszukiwania. Można więc stwierdzić, że wyszukiwarka google kataloguje strony po linkach. Co więc zrobić, żeby strona była w sieci widoczna? Nie trzeba poznawać tajników link buildingu.

Wystarczy skorzystać z platformy linkhouse, dzięki której możesz wypłynąć na szerokie wody w zakresie SEO. Dzięki temu widoczność Twojej strony znacznie wzrośnie, a linkhouse powiadomi Cię o efektach. Pamiętaj również o tym, że spamowanie linkami może przynieść efekty odmienne od zamierzonych, dlatego lepiej jest zawierzyć specjalistom w tym zakresie.

Co daje nam linkowanie?

Gdy wyszukiwarki już zaindeksują strony w sieci, mogą wyodrębnić zawartość tych stron i dodać ją do swoich indeksów. W ten sposób mogą zdecydować, czy ich zdaniem strona jest odpowiedniej jakości, aby uzyskać dobrą pozycję w rankingu dla odpowiednich słów kluczowych. Kiedy podejmują taką decyzję, wyszukiwarki nie tylko patrzą w treści strony – przyglądają się również liczbie linków kierujących do tej strony z serwisów zewnętrznych oraz jakości tych serwisów zewnętrznych. Ogólnie rzecz biorąc, im więcej wysokiej jakości witryn zawierających linki do Ciebie, tym większe prawdopodobieństwo, że uzyskasz dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na naszym blogu https://cwierkaja.pl/wiedza

Oceń post

Leave a Reply

Close Menu