Kwiaciarnia online

Lista biznesów, którym możemy pomóc za pomocą SEO i działaniom na stronie i tzw. offsite jest praktycznie nieograniczona. Wysoka pozycja w wyszukiwarce realnie przekłada się na zwiększenie zysków i buduje świadomość marki wśród ludzi. Kilka miesięcy  temu rozpoczęliśmy współpracę z wyjątkowo uroczym biznesem – kwiaciarnią online. Jest to biznes dzięki któremu możesz zamówić kwiaty, które zostaną dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres kiedy tylko chcesz. Jedynie kilka miesięcy zajęło nam zwiększenie ruchu organicznego o ponad 400%.

Czym jest ruch organiczny? I dlaczego warto nawiązać ze mną współpracę?

Czym jest ruch organiczny? To liczba wejść na stronę, którą uzyskujemy dzięki SEO bez wsparcia płatnych reklam. Jest to absolutna podstawa, jeśli chcemy zwiększyć zyski w swoim biznesie i pozyskać większą liczbę wartościowych klientów. Obecny ruch organiczny Kwiaciarni Online to ponad 70 tysięcy wejść miesięcznie, co pozwala sprzedawać naszemu klientowi naprawdę wiele pięknych bukietów. Bez pozycjonowania i kluczowych fraz w top5 wyników zwyczajnie nie byłoby to możliwe. Dzięki kompleksowym działaniom (zarówno onsite, jak i offsite) firmy budują swój autorytet i widoczność w internecie. Oprócz optymalizacji treści pod kątem SEO, istotne jest przede wszystkim tworzenie wartościowych, pomocnych lub eksperckich treści.

Zaczynamy od audytu SEO

Działania w przypadku SEO rozpoczynają się od audytu, który pokazuje w jakim miejscu jest dana strona www, jeśli chodzi o działania zarówno na stronie, jak i poza nią. Wczesne wykrycie wszystkich bolączek, odpowiednia optymalizacja strony i tworzenie wysokiej jakości contentu pozwolą być Ci na szczycie wyszukiwarki Google. Oczywiście nie od razu. Dobre SEO wymaga czasu, ale jest doskonałą inwestycją i z pewnością zaprocentuje w przyszłości.

Ponad 70 tysięcy wejść miesięcznie z ruchu organicznego!

Wzrost organiczny o 400% w kilka miesięcy to wynik jaki udało nam się osiągnąć dla naszego klienta – Kwiaciarni Online. Pozwoliło to klientowi na przewidywalne i mierzalne skalowanie swojego biznesu za pomocą pozycjonowania w wyszukiwarce Google i innym, fachowym działaniom. Obecny ruch organiczny strony to ponad 70 tysięcy wejść miesięcznie. Każde wejście to potencjalny klient. Cwierkaja.pl dba nie tylko o to, aby zapewnić Twojej marce widoczność. SEO również realnie przekłada się na konwersję i zwiększenie dochodów.

Dzięki dużej empatii, wieloletniemu doświadczeniu i ciągłej chęci rozwoju możemy w kompleksowy sposób pomagać klientom z wielu różnych branż. W tym przypadku była to kwiaciarnia online, której pomogliśmy osiągnąć spektakularne wyniki w zaledwie kilka miesięcy. Jesteśmy elastyczni i głodni nowych wyzwań, dlatego – niezależnie od branży, w której jest Twoja marka – chętnie pomożemy wspiąć się na szczyt, jakim jest Google.

Umiemy internety 🙂

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie, a SEO i SEM to nasza pasja. Pomaganie klientom w zwiększaniu dochodów za pomocą pozycjonowania (i nie tylko) to coś, z czego jesteśmy dumni. Jeśli chcesz kompleksowo zadbać o działania onsite i offsite swojej strony po prostu – napisz. Świadczymy również inne usługi takie jak prowadzenie kampanii Google Ads czy Facebook Ads. Umiemy również w Social Media 🙂

Zamów bezpłatną wycenę

Wystarczy, że prześlesz mi adres swojej strony WWW, a w ciągu 8h skontaktuje się z Tobą, by omówić rekomendowane działania i wycenę usługi SEO / SEM dla Ciebie.