Klinika medycyny estetycznej

Dzięki kompleksowej obsłudze SEO, a także skutecznych kampaniach Google Ads czy Facebook Ads, udało nam się pomóc klinice medycyny estetycznej osiągnąć roczne obroty na poziomie 15 milionów złotych rocznie! Klinika jest widoczna na wszystkie topowe frazy związane z medycyną estetyczną i przeszczepami włosów w Polsce. Pozycjonowanie w szczytowym okresie zapewniało ponad 65 tysięcy wejść miesięcznie na stronę kliniki z samego tylko ruchu organicznego.

Jeśli chcesz zadbać o swój biznes kompleksowy w sposób i w odpowiedni sposób go skalować, niezbędne może okazać się nie tylko SEO, warto rozbudować to do SEM – czyli pozycjonowanie, ale również kampanie reklamowe na Facebooku i Google. Dzięki kampaniom dostarczamy naszemu klientowi, czyli klinice medycyny estetycznej, około 500 leadów miesięcznie. Pozwala to na znaczne zwiększenie dochodów i wzrost autorytetu marki w sieci.

img-1

Kompleksowa obsługa marketingowa

Na kompleksową obsługę decydują się nie tylko duże i znane marki. Można to robić tak jak w przypadku naszego klienta stopniowo. Pozycjonowanie pozwala w organiczny sposób zwiększyć ilość wejść na naszą stronę poprzez dobrą pozycję w wynikach wyszukiwania Google. Jest to absolutna podstawa niezależnie od tego jaki biznes prowadzisz. Współpracujemy z klientami z wielu różnych branż i mamy doświadczenie nie tylko w SEO, ale również PPC i prowadzeniu Social Media. Gdy odpowiednio zadbamy o pozycjonowanie, możemy skupić się na innych działaniach.

Kampanie Facebook Ads stale zyskują na popularności i jest ku temu wiele powodów. Wraz z Google Ads zapewniają prowadzonej przez nas klinice medycyny estetycznej ponad 500 leadów miesięcznie, a zwrot pieniędzy z reklam jest na bardzo wysokim poziomie. Facebook i Google to platformy, których nie należy lekceważyć. Jeśli prowadzisz swój biznes, zadbanie o wysokie miejsce w wyszukiwarce, dobrej jakości content i płatne reklamy na największych platformach, to absolutna podstawa jeśli chcemy odpowiednio skalować biznes, zwiększać zyski i budować świadomość marki.

Roczny obrót firmy na poziomie 15 mln złotych!

Na koniec przypomnimy statystyki – one mówią same za siebie. Klientem jest klinika medycyny estetycznej, której zapewniliśmy doskonałą widoczność na wszystkie frazy związane z medycyną estetyczną. Rekordowy ruch na stronie to ponad 65 tysięcy wejść miesięcznie. Dzięki kampaniom PPC zapewniamy klientowi ponad 500 leadów w 30 dni. Dzięki naszym działaniom roczny obrót firmy przekroczył 15 milionów złotych. Tak doskonałych wyników nie da osiągnąć się w tydzień lub dwa. Działanie marketingowe wymagają czasu (i umiejętności), ale są doskonałą inwestycją i sposobem na skalowanie biznesu.

Jeśli chcesz, z chęcią pomożemy również Twojej marce zwiększyć zyski i ruch na stronie. Jesteśmy transparentni i na wszystkie efekty dostarczymy Ci dowody w postaci raportów, które pokazują zwrot z inwestycji czarno na białym. Kliniki medycyny estetycznej to nie jedyne biznesy, z jakimi współpracujemy. Mamy wiele lat doświadczenia w SEO i PPC – współpracowaliśmy z klientami z wielu różnych branż. Niezależnie od tego jakiego rodzaju prowadzisz biznes, warto zadbać o swoją stronę internetową, poprzez SEO czy także kampanie reklamowe na Facebooku i Google Ads. W każdej z tych usług chętnie pomożemy.

img-2

Zamów bezpłatną wycenę

Wystarczy, że prześlesz nam adres swojej strony WWW, a w ciągu 8h skontaktujemy się z Tobą, by omówić rekomendowane działania i wycenę usługi pozycjonowania szerokiego dla Ciebie.