Gabinet psychologa z Warszawy

Działania SEO i PPC jakie prowadzimy dla naszych klientów nie są żadną tajemnicą, podobnie jaki wyniki, które uzyskujemy. Pomagamy nie tylko sklepom, ale również wszystkim innym biznesom i nie tylko. Pozycjonować w wyszukiwarce Google można dosłownie każdą stronę internetową. Jest to niezwykle ważne, jeśli zależy Ci na widoczności. Jednym z zadowolonych klientów jest psycholog z Warszawy, który chciał znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania na interesujące go słowa kluczowe, a także zwiększyć ruch organiczny na swojej stronie.

Wzrost ruchu organicznego o 400% w 12 miesiecy

W nieco ponad rok czasu poprawiliśmy wynik organiczny o 400%, a klient jest w top5 w wyszukiwarce Google dla frazy „Psycholog Warszawa”. Jak udało się nam osiągnąć tak wspaniałe wyniki? Odpowiedni link building, a także rozbudowanie contentu pod SEO potrafią zdziałać cuda. Ilość wejść na stronę zwiększyła się do 3-4 tysięcy na miesiąc – z samego tylko ruchu organicznego. Odpowiednie pozycjonowanie wymaga czasu, ale jest to jedna z najlepszych inwestycji, jakie możemy poczynić prowadząc swój biznes (i nie tylko). Więcej statystyk?  Obecnie klient posiada 63 frazy od top 1-3 i 85 fraz na pozycjach: 4-10, a także ponad 1000 (!) fraz w dalszych wynikach. Ale sam ruch organiczny to nie wszystko. Ważna jest również optymalizacja strony pod UX aby ruch organiczny przekładał się na – w przypadku psychologa – ilość umawianych wizyt. A konsekwencji na zwiększenie dochodów i popularności naszej marki.

Ruch organiczny to tylko jeden z kanałów marketingowych

Jeśli chcesz zwiększyć ilość organicznych wejść na swoją stronę, warto skorzystać z usług specjalisty SEO, który sprawi, że Twój biznes będzie wysoko w wynikach wyszukiwania. Zaczynamy zawsze od audytu SEO, aby wiedzieć na jakim etapie jest pozycjonowanie na Twojej stronie. Wówczas będziemy mogli wychwycić wszystkie błędy i wprowadzić niezbędne poprawki. Kolejnym krokiem jest pisanie wysokiej jakości artykułów wedle pewnych słów kluczowych, które pomogą nam odpowiednio wyeksponować stronę w wyszukiwarce Google. Warto wesprzeć kampanię SEO, kampanią PPC (np. Google Ads) w pierwszym okresie nasz gabinet również miał aktywne takie rozwiązania.

Pamiętajmy że na wyniki organiczne potrzeba czasu

Do SEO potrzeba cierpliwości. Niewiele można zmienić w ciągu tygodnia czy dwóch, ale regularna praca nad pozycjonowaniem opłaci się w przyszłości i okaże się doskonałą inwestycją. Jeśli chcesz zwiększyć dochody w swojej firmie, albo po prostu zwiększyć ilość wejść na swojego bloga, współpraca z specjalistami od SEO będzie doskonałym rozwiązaniem.

Jeff Bezos, CEO Amazona, powiedział kiedyś wywiadzie, że Google jest górą, której nie można ruszyć. Można się na nią wspiąć albo ją ominąć, ale nie ruszyć. Jeśli chcesz, abyśmy pomogli Ci wspiąć się na górę – napisz. Pomogliśmy już wielu klientom zwiększyć dochody za pomocą ruchu organicznego i płatnego.

Po roku współpracy poprawiliśmy ruch organiczny na stronie psychologa z Warszawy o ponad 400%. Klient jest w top5 w wyszukiwarce Google dla frazy „Psycholog Warszawa”. Pozwala mu to na skuteczne skalowanie biznesu i umawianie większej ilości wizyt. Agencja Ćwierkają, czy też po prostu pozycjonowanie pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji i zwiększyć ilość wejść na stronę. Pomagamy wspiąć się na szczyt Google klientom z wielu różnych branż.

Zamów bezpłatną wycenę

Wystarczy, że prześlesz nam adres swojej strony WWW, a w ciągu 8h skontaktuje się z Tobą, by omówić rekomendowane działania i wycenę usług marketingowych dla Ciebie.