Skip to main content

W dzisiejszych czasach zarówno vlogi, jak i blogi modowe stanowią swoistą inspirację dla tysięcy osób. Co ciekawe, coraz większym zainteresowaniem cieszą się twórcy, którzy szukają prostych i tanich rozwiązań w sieciówkach, a nie na wybiegach. Wielu z nich często samodzielnie tworzy różne projekty, co z pewnością podoba się ich odbiorcom. Ranking blogerów modowych, który dla Was przygotowaliśmy, przedstawia najpopularniejszych blogerów, którzy cieszą się zaufaniem i sympatią wśród internautów.

12 najpopularniejszych blogów modowych

Blogi modowe zagraniczne z pewnością znacząco wpłynęły na treści polskich twórców. Wielu autorów w swoich publikacjach odnosi się do inspiracji z różnych zakątków świata, co sprawia, że moda w naszym kraju, stała się aspektem pod wieloma względami niezwykle elastycznym. Blogerki modowe coraz chętniej wracają do trendów z ubiegłych dekad i łączą je z nowymi aspektami. Ciekawe jest również to, że do grona najlepszych blogerek modowych, możemy zaliczyć kobiety z różnego pokolenia, które od wielu lat tworzą treści w serwisach internetowych.

1. Balakier style

Nasz ranking otwiera Krystyna Bałakier wrocławska stylistka i blogerka, która tworzy stylizację przeznaczone dla kobiet 50 plus. W swoich wpisach pokazuje, że bez względu na wiek, każda przedstawicielka płci pięknej, może wyglądać modnie i elegancko. Blogerka ma na swoim koncie również publikację książkową Dojrzała Elegancja, która gości w domowych biblioteczkach niejednej osoby. To, co z pewnością wyróżnia Krystynę, to fakt, że najczęściej w swoich propozycjach odnosi się do ubrań pochodzących od polskich marek. Bardzo często w swoich wpisach podkreśla wagę dodatków, które według niej są niezwykle ważnym elementem każdej stylizacji – bez względu na to, czy ubieramy się do pracy, na randkę, czy spacer. Chociaż modowe blogi są obecnie bardzo popularne, to mało który twórca, tak jak Krystyna odnosi się w swoich artykułach również do jakości materiałów, z których szyte są ubrania.

https://balakier-style.pl/

Jeżeli prowadzicie bloga modowego i zastanawiacie się w jaki sposób osiągnąć sukces, dobrze jest zastanowić się nad tym, w jaki sposób popularne blogi osiągnęły w sieci swoją pozycję. Przede wszystkim odpowiemy sobie, że dzięki dobremu wyczuciu stylu i fantastycznym pomysłom. Oczywiście to racja, jednak doskonałych pomysłów jest wiele, a nie każdy jest w stanie zaistnieć w sieci i w jakiś sposób trafić do dużego grona odbiorców. W czym tkwi sekret? Tutaj odpowiedzią jest pozycjonowanie. Konsulting seo jest w stanie zdziałać cuda, dlatego warto rozważyć poniższą ofertę.

Najpopularniejsze blogi modowe, to serwisy, które cechują się nie tylko doskonałymi pomysłami i perfekcyjnym wyczuciem stylu, ale również dobrym pozycjonowaniem. Dlatego, jeżeli chcemy, aby nasz blog trafił do możliwie największego grona odbiorców, dobrze jest zdecydować się na konsulting seo. Doświadczony specjalista jest w stanie sprawdzić naszego bloga i już na pierwszy rzut oka wskazać określone błędy. Działania są zwykle zauważalne w bardzo krótkim czasie – strona, którą zajmie się doświadczona firma, świadcząca usługi z zakresu seo, zyskuje większą popularność, a zasięgi są więcej niż zadowalające.

Niestety jednak nie zawsze efekty nam wystarczają – wszystko zależy od skali, jaką chcemy osiągnąć. Jeżeli więc mimo pomocy specjalisty nie osiągami zamierzonej ilości wyświetleń, z pewnością zostanie nam doradzone, abyśmy zdecydowali się na audyt seo. Audyt seo to gruntowna analiza strony internetowej pod katem linkowania wewnętrznego, układu strony, tego w jaki sposób robot wyszukiwarki odczytuje stronę, oraz ewentualnych problemów z linkowaniem zewnętrznym. Dzięki temu uda się namierzyć problem, który może być dobrze ukryty – na przykład w strukturze strony. Czasem problemem może być niewłaściwe linkowanie, a czasem na przykład to, w jaki sposób robot wyszukiwarki ją odczytuje. Jeżeli nie robi tego prawidłowo, z pewnością nasz serwis nie zostanie pokazany na czele wyników wyszukiwania po wpisaniu odpowiedniego zapytania. Takich problemów nie rozwiąże samo pozycjonowanie, dlatego warto zdecydować się na kompleksowe rozwiązanie, jakim jest audyt. Co więcej, audyt seo zawiera również sugerowane metody rozwiązania problemów.

Jeżeli już udało nam się rozwiązać problemy, związane z pozycjonowaniem, możemy zastanowić się w jaki sposób trafić do jeszcze większego grona odbiorców. Tutaj polecaną metodą jest skorzytanie z google adwords, czyli system reklamowy firmy google, do której należy najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa. Dzięki google adwords promowana strona jest widoczna użytkownikom wyszukiwarki google – pojawia się reklama, której zadaniem jest zachęcanie użytkowników do odwiedzin w naszym serwisie. Jeżeli reklama została dobrze przygotowana, efekty mogą być wspaniałe, a zasięgi wprawią nas w osłupienie. Metoda ta jest doskonała do budowania i zarządzania różnego rodzaju kampaniami reklamowymi. Dobrze sprawdzi się zarówno w przypadku serwisu, który działa w branży od lat, jak i w przypadku początkującego blogera modowego.

https://www.tamaragonzalezperea.com/

5/5 - (1 vote)

Leave a Reply

Close Menu