Skip to main content

Chyba śmiało, można pokusić się o stwierdzenie, że w dzisiejszych czasach — w internecie — nie istnieją tematy tabu. Bez względu na to, jakich informacji szukamy, bardzo często sięgamy po wskazówki, publikowane przez blogerów. Zarówno w Polsce, jak i na świecie, niezwykle popularne są blogi erotyczne, które poruszają szereg ciekawych zagadnień. Co ciekawe, wiele z nich prowadzonych jest przez specjalistów taki jak na przykład seksuolodzy, co sprawia, że mamy szybki dostęp do rzetelnych informacji na temat seksu. Które sex blogi są obecnie najpopularniejsze? Jakie informacje publikują ich autorzy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w naszym najnowszym rankingu, w którym przedstawiamy 12 najpopularniejszych blogów erotycznych.

12 najpopularniejszych blogów o seksie

Wbrew pozorom liczba erotycznych blogów w Polsce jest naprawdę imponująca. Wiele z osób, które prowadzą tego typu serwisy, należy do grupy topowych influencerów, którzy swoimi zasięgami wyprzedzają niejedną sławę! Poniżej 12 najpopularniejszych propozycji.

1. Seksuolog bez tabu

seksuologbeztabu

Blog Seksuolog bez tabu prowadzony jest przez Joannę Niedzielę, która z wykształcenia jest psychologiem — seksuologiem. Tematem witryny jest oczywiście seksualność, jednak autorka skupia się na szerszym aspekcie relacji między parami i nie tylko. Porusza między innymi kwestie emocji oraz trudności, które mogą wystąpić w związku z zaburzeniami w sferze seksualnej. W tym przypadku odbiorcy oprócz cennych wskazówek dostają pełne kompendium wiedzy merytorycznej, bowiem autorka zawodowo specjalizuje się w seksuologii klinicznej. Warto również wspomnieć, że blogerka współpracuje z Fundacją Trans-Fuzja, która powstała z myślą o osobach transpłciowych, zatem grupa docelowa bloga jest niezwykle szeroka. Co wyróżnia ten blog erotyczny na tle innych? Czynników jest wiele, jednak kluczowe jest to, że odbiorcy mogą skorzystać z konsultacji z seksuologiem online, a dodatkowo w witrynie znajduje się sklep, w którym można zakupić np. rozwojowe gry dla par.

Strona główna

2. A. J. Gabryel 

Na początku należy podkreślić, że A.J. Gabryel to pseudonim polskiego porno-pisarza, który zadebiutował, prowadząc bloga. Najciekawsze jest jednak to, że od 1,5 roku, autor nie publikuje żadnych nowych treści, a mimo to jego blog oraz social media cieszą się dużym zainteresowaniem. Można zaobserwować, iż jest to stała praktyka, którą stosuje podczas procesu twórczego. Fanki A.J. Gabryela dopytują, co się z nim dzieje oraz proszą o nowe treści, jednak autor odzywa się tylko czasami, na dodatek w komentarzach. Warto jednak podkreślić, że ów bloger na co dzień mieszka w Austrii, a w swoich książkach opisuje doświadczenia seksualne, które zdobył, trudniąc się, jako męska prostytutka. Początkowo znany był, jako Grzesznik Adam, który swoje przygody opisywał pod adresem: www.grzesznikadam.blog.onet.pl. Z czasem jednak zmienił pseudonim i przeniósł się na inną stronę. W jednym z wywiadów przyznał, że żałuje, iż od początku nie oddzielił twórczości od życia prywatnego. Być może to jest powodem jego chwilowej nieobecności w sieci.

https://ajgabryel.wordpress.com/

 3. Swing With Me

Czas na kolejną odważną propozycję. Tym razem sex blog dla par, a dokładniej dla swingersów. Luiza i Eryk to para, która opowiada o swoich doświadczeniach ze swingowaniem. Jednak to nie jest główny temat tej witryny. Autorzy poruszają kwestie relacji międzyludzkich i odnoszą się do rozmaitych aspektów seksualnych. Na tym blogu erotycznym nie brakuje również historii czytelników, którzy opisują swoje przygody łóżkowe. Dużym plusem z pewnością jest to, że twórcy wchodzą w interakcje ze swoimi odbiorcami. Odpowiadają na ich pytania i komentarze oraz poruszają zagadnienia, o które proszą twórcy. Swing White Me to również świetny blog dla tradycyjnych par, które chcą wkroczyć w lepszy wymiar seksu. Autorzy od kilku lat regularnie publikują ciekawe i często też kontrowersyjne wpisy, co zdecydowanie podoba się ich odbiorcom. Para próbuje również wydać swoją książkę i za wsparcie finansowe, umożliwia swoim fanom spotkanie na kawie.

https://swingwithme.pl/

Prowadząc bloga w branży erotycznej trzeba nie tylko znać poszczególne zagadnienia, mieć pomysł i cechować się łatwością przelewania myśli na papier. W obecnej dobie tematy tabu nie istnieją, w związku z czym również w przypadku tematyki erotycznej, trzeba liczyć się z dużą konkurencją. Dlaczego jednak na naszym blogu panuje niewielki ruch, a internauci nie korzystają z zawartej w nim wiedzy, mimo poruszania ciekawych tematów? Prawdopodobnie pojawił się problem z pozycjonowaniem. Czym jest pozycjonowanie? To działanie, polegające na przygotowaniu strony w taki sposób, aby robot wyszukiwarki dobrze ją odczytywał i pokazywał w wynikach wyszukiwania jak najwyżej. Dzięki temu mamy szansę trafić do możliwie dużego grona odbiorców i zapewnić naszemu serwisowi sukces. Co jednak, jeżeli nie potrafimy samodzielnie rozwiązać problemu? Dobrze jest poszukać profesjonalnej pomocy.

Jeżeli chodzi o pozycjonowanie, warto wiedzieć, że profesjonalny konsulting seo może zdziałać cuda. Doświadczony specjalista jest w stanie wyłapać błędy często już na pierwszy rzut oka, a następnie szybko rozwiązać problem. Problemy mogą być jednak rozmaite – od nieprawidłowej budowy strony, która nie jest odpowiednio odczytywana przez robota wyszukiwarki, przez użycie niewłaściwych słów kluczowych, aż po problemy związane z poruszaniem się po stronie i wewnętrznym oraz zewnętrznym linkowaniem. Doświadczony specjalista seo jest w stanie wyłapać i usuną te błędy. Jeżeli jednak problem jest zdecydowanie bardziej złożony, można zdecydować się na audyt seo. Dzięki temu uzyskamy pełen pakiet danych, dotyczących naszej strony i dowiemy się gdzie leży problem. Audyt seo zawiera również wskazanie, w jaki sposób należy usunąć błędy, w taki sposób, aby zapewnić sobie oczekiwany ruch na stronie.

Blogi erotyczne zyskały w sieci olbrzymia popularność, dlatego coraz częściej ich twórcy spotykają się z problemem, dotyczącym ilości wyświetleń. Konsulting seo może rozwiązać takie problemy, dzięki dostosowaniu strony do ogólnych zasad seo, robot wyszukiwarki będzie pokazywał ją wyżej na liście wyników. Jeżeli jednak nie jesteśmy zadowoleni z ilości wyświetleń, warto zastanowić się nad jeszcze jednym rozwiązaniem, które również ma związek z pozycjonowanie. Specjaliści od seo często doradzają klientom skorzystanie z reklam adword. Czym są? Reklamy adwords, czy obecnie reklamy ads to system reklamowy Google, czyli najpopularniejszej z wyszukiwarek. Dzięki tego typu reklamie jesteśmy w stanie wyświetlić naszą reklamę tekstową dużej ilości osób, które korzystają z wyszukiwania. Tutaj jednak również przyda się specjalista od seo – aby reklama taka przyniosła oczekiwany skutek, musi być przygotowana w odpowiedni sposób. Nie może zawierać zbyt dużo treści, ani zbyt mało – musi w jakiś sposób zachęcać odbiorcę do odwiedzenia danej witryny. Dzięki profesjonalnemu konsultingowi seo można przygotować taką reklamę oraz usunąć błędy, związane z pozycjonowaniem i ożywić swojego bloga – dobrze pozycjonowanie to duża ilość wyświetleń i szerokie grono odbiorców.

4. Bez fartuszka

To z pewnością blog erotyczny jednak nie o tak, mocnym zabarwieniu i przekazie, jak wymienione wcześniej propozycje. Wyróżnia go jednak piękna polszczyzna i rozmaite spektrum poruszanych zagadnień. Alicja i Drwal to autorzy bloga, którzy na co dzień są parą. Swoich czytelników zachęcają do eksperymentowania na różnych polach, jedna najwięcej inspiracji znajdziemy w związku z kuchnią. Romantyczne śniadania, kolacje we dwoje i afrodyzjaki, które budują atomsferę – to tylko nieliczne z zagadnień, które poruszają. Para pokazuje, że wcale nie musimy jeść kolacji przy stole, a wręcz przeciwnie, możemy zabrać ze sobą niektóre składniki do łóżka i świetnie wykorzystać je podczas gry wstępnej. Na blogu nie brakuje też zestawień ciekawych książek oraz filmów, które mogą dać związkom pikanterii. Wiele wpisów oprócz zabarwienia erotycznego, ma sporo wątków humorystycznych, które doceniane są przez odbiorców.

bezfartuszka.pl

5. Proseksualna

proseksualna

To z pewnością seks blog, który ma jedną z najdłuższych historii, ponieważ pierwsze posty pojawiły się jeszcze na początku 2012 roku. Autorką bloga jest Natalia Grubizna, która przekracza wszelkie tematy tabu. W 2014 roku Proseksualna została wybrana jako najlepszy wortal erotyczny. Artykuły, konferencje internetowe, wywiady z ginekologami, wypowiedzi seksuologów oraz rankingi gadżetów – to główne zagadnienia poruszane przez Natalię. Blog cieszy się dużym zainteresowaniem i stałą grupą odbiorców szczególnie wśród płci pięknej, ponieważ autorka, oprócz kwestii erotycznych, często odnosi się do praw kobiet. Blogera współpracuje z różnymi markami, dlatego w zakładce Promocje, na bieżąco informuje o zniżkach na artykuły erotyczne w zaprzyjaźnionych sklepach. Jednak najbardziej popularnymi wpisami są te, w których Natalia recenzuje popularne gadżety erotyczne, zarówno do zabawy we dwoje, jak i solowych igraszek. Na blogu możemy znaleźć około 100 tego typu artykułów.

https://proseksualna.pl

6. Żadna kolejna miłostka

Autorką bloga Żadna kolejna miłostka jest Marta Płusa, która ma na swoim koncie również publikacje książkowe. W odróżnieniu od wcześniej wymienionych blogów, pisarka przede wszystkim odnosi się do spraw kobiet, a dokładniej do tego, że na co dzień muszą walczyć ze społecznymi oczekiwaniami. Na blogu nie brakuje tematów o związkach, feministkach i wpisów poświęconym zagadnieniom kulturalnym oraz lifestylowym. Marta na co dzień mieszka w Berlinie i często podróżuje, o czym również wspomina na samym blogu. Jest z pewnością blogerką, która bezpośrednio określa swoje stanowiska, zarówno w kwestii seksualności kobiet, jak i ówczesnych trendów, które wyznaczane są przez social media. Wyróżnia ją również świetne poczucie humoru, które doceniają jej czytelnicy.

http://zadna-kolejna-milostka.pl/

7. Mama seksuolog

Czas na kolejną propozycję, która oprócz aspektów seksualnych porusza inne ważne zagadnienia. Karolina Piotrowska – autorka bloga – z wykształcenia jest psychologiem i seksuologiem, a na co dzień także mamą, o czym często przypomina własnym odbiorcom. W swoich wpisach bardzo często porusza kwestie seksu rodziców, a dokładniej tego, jak zmieniają się różne zachowania, gdy na świecie pojawia się dziecko. Karolina Piotrowska jest również autorką książek oraz serii programów Cud Narodzin. Na tym blogu o charakterze erotycznym nie brakuje porad i zagadnień, które pomagają odczarować temat seksualności. Po to, aby bliskość i intymność sprawiała rodzicom przyjemność, a nie stanowiła tylko małżeński obowiązek. Blogerka na swojej stronie posiada również strefę kursów oraz umożliwia konsultacje online – w tym także przez Skype.

karolinapiotrowska.com

8. Święta Ladacznica

Chociaż sex nadal kojarzy nam się z tematem tabu, to w Polsce wyznania kobiet do towarzystwa, cieszą się niezwykłym zainteresowaniem. Co potwierdza sukces erotycznego bloga Święta LadacznicaSwoją drogą, już sama nazwa jest odważna i nieco prowokująca, co z pewnością oddaje charakter tej witryny. Na blogu możemy przeczytać wiele wpisów, w których kobiety do towarzystwa opisują wykonywaną pracę. Autorka, często odnosi się również do swoich doświadczeń, ponieważ sama przez prawie 5 lat, świadczyła tego typu usługi. Najczęściej blogi o seksie poświęcone relacjom prostytutek, stanowią anonimowe wyznania, natomiast w tym przypadku autorka, ujawnia nawet swój wizerunek. Ile zarabiają kobiety do towarzystwa? Jakie sekrety mają klienci? Czy autorce bloga udało się założyć firmę i odmienić swoje życie? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań z pewnością znajdziecie na stronie Świętej Ladacznicy. Fani tego bloga mają możliwość skorzystania z opcji newslettera, który będzie informował ich o nowych wpisach. W zakładce q&a autorka odpowiada na pytania swoich czytelników, którzy często poruszają gorące tematy związane zarówno z ich codziennymi problemami seksualnymi, jak również kwestią prostytucji na świecie.

https://escortgirl.blog

9. No bo wie pani

Joanna Rogowska od 10 lat zajmuje się psychologią. Na co dzień jest seksuologiem i psychologiem, a swoje doświadczenia opisuje na blogu. Co ciekawe, w swoich tekstach odnosi się bardzo często nie tylko do problemów seksualnych małżeństw, ale także trudności, które mogą wystąpić również u nastolatków oraz dzieci. Wpisy Joanny wyróżnia przede wszystkim to, że stara się przekazywać cenne wskazówki i inspiracje na podstawie fikcyjnych historii, które poruszają realne problemy. Wiele tematów dotyczy zaburzeń seksualnych, które mogą spotykać osoby w każdym wieku. Warto zaznaczyć, że sam blog powstał z inicjatywy kilku kobiet, jednak posty pozostałych eskpertek stanowią bardziej wątek gościnny, aniżeli stałe publikacje, o czym informuje sama autorka.

http://nobowiepani.pl

10. Anonimove

Kacper Ożóg to charyzmatyczny bloger, który wyróżnia się dużym dystansem zarówno do siebie, jak i otaczającej go rzeczywistości. Na swojej stronie porusza przede wszystkim tematy związane z seksem oraz relacjami z kobietami. Jego język pisany z pewnością nie należy do tych najdelikatniejszych. Wręcz przeciwnie, odbiorcy mogą liczyć na sporą dawkę pikanterii i bezpośrednich zwrotów. Porusza tematy, o których rzadko kiedy przeczytamy, nawet na topowych blogach erotycznych, jak na przykład: przygotowanie się do seksu analnego. Blog Kacpra w 2016 roku został wybrany, jako Męski Blog Roku Men’s Health. W ostatnim czasie autor często pojawia się w sieci i znika, więc jego strona może zmieniać swój adres. Aktywnie jednak działa na Instagramie, gdzie informuje o różnych ciekawostkach związanych z jego twórczością.

https://anonimekblog.wordpress.com/

11. ChicaMala

ChicaMala

To kolejny blog erotyczny, którego początki sięgają 2012 roku. Przez te lata autorka wpisów – Barbara Krawczyk – wprowadzała nowe tematy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Jednak główny wątek bloga odnosi się przede wszystkim do relacji damsko-męskich, a dokładniej spraw, o których wstydzimy się rozmawiać na co dzień. Czy można uprawiać seks w ciąży? Jak zostać boginią seksu? Czy nigdy nie uprawiaj seksu z EX – to jedne z najchętniej czytanych wpisów Barbary. Blogera chętnie dzieli się także ze odbiorcami swoimi życiem prywatnym. Opisuje swoje codzienne doświadczenia oraz relacjonuje wrażenia z podróży. Chociaż większość zagadnień skupia się wokół seksu, należy podkreślić, że wpisy mają lżejszy charakter poradnikowy, aniżeli mocny przekaz erotyczny.

http://chicamala.pl

12. Karo Akabal

Autorka bloga jest licencjonowany Sex Coachem i chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Uznawana jest za światowej klasy propagatorkę świadomości seksualnej. Na blogu nie brakuje rzetelnej wiedzy oraz opisów najgłębszych pragnień seksualnych, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Karo Akabla prowadzi bardzo często warsztaty online oraz program Sex&Love TV, podczas których porusza wiele ważnych zagadnień związanych z naszą seksualnością. Na blogu autorki możemy zobaczyć również oferty rozmaitych warsztatów kierowanych głównie do kobiet, jak na przykład 12-miesięczna Szkoła Online dla kobiet, które pragną więcej. Przez rok panie zagłębiają swoją wiedzę na temat rozmaitych kwestii począwszy od sztuki przyjemności, przez tajemnice ścieżek pożądania, skończywszy na duchowości seksu. Ilość wiedzy na stronie jest naprawdę imponująca, a działania podejmowanie przez Karo, zrzeszają kobiety z całego świata!

sexandlove.edu.pl

Oczywiście w internecie występują jeszcze inne blogi erotyczne, jednak powyżej wskazaliśmy te, które są obecnie najpopularniejsze w Polsce. Wiele z nich oprócz aspektów seksualnych porusza także kwestie społeczne oraz psychologiczne, co z pewnością stanowi ważną wartość dodaną. Autorzy tych stron odmieniają słowa sex i miłość przez wszystkie przypadki oraz służą cennymi radami swoim odbiorcom. Chociaż wielu twórców, którzy prowadzą erotyczne blogi to specjaliści w branży seksualnej lub po prostu seksuolodzy, to wśród nich nie brakuje również entuzjastów, którzy lubią podkręcić atmosferę pikantnymi szczegółami nie tylko ze swojej sypialni, ale także innych osób.
Wbrew pozorom sex blogi w dzisiejszych czasach są niezwykle potrzebne. Szczególnie dotyczy to osób, które zmagają się z różnymi problemami natury seksualnej i wstydzą się na przykład skorzystać ze wsparcia specjalistów lub też nie mają na to możliwości. Nie należy zapominać również o tym, że o seksie można mówić z humorem, co czyni większość zaprezentowanych przez nas autorów. Dzięki temu kwestie sfery erotycznej powoli przestają być tematem tabu. Z roku na rok, przybywa mężczyzn, którzy zaczynają tworzyć blogi na temat seksu, dlatego warto na bieżąco śledzić wszelkie nowości związane z tym zagadnieniem. Warto również pamiętać, że wielu blogerów działa także w social mediach, gdzie udostępniają dodatkowe ciekawe treści związane z erotyką. Nie brakuje filmików, czy transmisji live z ich udziałem, podczas których odpowiadają na pytania swoich odbiorców.
Oceń post

Leave a Reply

Close Menu